Żaluzje Szczecin tel 91 350 75 74 Rolety i Plisy NaOknie.pl

Żaluzje Szczecin http://naoknie.pl najlepiej i najtaniej – super ceny. Rolety, plisy, markizy oraz wiele innych w naszej ofercie. Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Boguchwały 26/U1 w Szczecinie.

Drewniane Żaluzje to bardzo stylowy sposób, aby pokryć okna i wystroić wnętrza Twojego domu. Są one najczęściej sprzedawane z 50mm listwami, ale również dostępne w 25mm. Inne opcje rozmiaru listwy również występują, ale nie są powszechnie stosowane.

Większość żaluzji drewnianych wykonanych jest z drewna lipa, ale można je także znaleźć w wielu orientalnych gatunków drewna i bambusa. Lipa jest idealnym materiałem ze względu na wytrzymałość – wypacza się mniej niż inne drewna. Drewniane Żaluzje są idealnym wyborem dla dużych okien i są odpowiednie dla większości okien w domu. Jedynym niepolecanym obszarem są miejsca gdzie jest wilgoć w powietrzu jak łazienki.

Rolety
Rolety okienne, które mogą być otwierane przez walcowanie na cylindrze, który biegnie nad oknem. Rolety wykonane są w 100% z poliestru. Rolety zazwyczaj występują w dwóch wariantach. Rolety są bardzo tanie i dlatego są popularne od lat. Szeroka gama kolorów i prosty mechanizm toczenia rolet oznacza, że mogą trwać przez wiele lat, nie wykazując oznak zużycia.

Rolety rzymskie
Rolety rzymskie są obsługiwane przez walcowanie się w stos. Rolety rzymskie oferują większy komfort i mogą być dobrze dopasowane do mebli. Różne rodzaje tkanin, mogą być stosowane do wytwarzania rzymskich żaluzje ale zwykle jest to poliester, len lub bawełna. Zasłony rzymskie również zazwyczaj występują w dwóch wariantach. Przeciwsłoneczne żaluzje przepuszczają w pewnym stopniu światło przez tkaninę do pokoju.

Rolety rzymskie stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych żaluzji i są dobrze przystosowane do środowiska życia. Rolety rzymskie są dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylowych wzorów.

Salon Osłon Okiennych – Naoknie.pl
Rolety i żaluzje
Adres: Boguchwały 26/U1, 71-531 Szczecin
Telefon:91 350 75 74

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s